Snapchat Arkadaşlık Profilleri Nedir?

Snapchat Arkadaşlık Profilleri Nedir_
Snapchat Arkadaşlık Profilleri Nedir_

Kullanıcılarına değer veren bir uygulama olarak bilinen snapchatin, Snapchat Arkadaşlık profilleri ile istediği bu başarıyı yakalamaya çalıştığı görülüyor. Özellik ile birlikte arkadaşlarınızla yapacağınız sohbet yada paylaşımların öne çıkan bazı bölümlerini bir sayfada görebiliyorsunuz. Snapchat uygulamasının kullanıcılarına sunduğu yenilikler sadece bunlarla da sınırlı değil. Bunun yanında Bitmoji hikayeleri ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. Snapchat üzerinden bitmoji temalı ürünlerin satılabilecek olması kendini belli eden başlıca yeniliklerden.

Arkadaşlık profiileri ne işe yarayacak?

Arkadaşlık profilleri sayesinde ziyaretçiler Snapchat ile geçirdikleri zamanlardan birtakım unsurları ön planda gösterebilecek. Nelerin kaydedileceğini merak edenler için; sohbet mesajları, videolar, fotoğraflar ve daha pek çok içeriğin saklanacağını belirtebiliriz.

Bitmoji Hikayeleri

Snapchatin belkide kullanıcının en çok ilgisini çeken kısımları bitmoji hikayeleridir. Karakterler çizgi roman türünden olduğundan dileyen ziyaretçiler kendilerini başrolde görebiliyor. Günümüzde bu hikayeleri keşfet kısmında görebilmek mümkün. Ancak Henüz bu kısmın Türkçe dil desteği yok. İngilizceniz varsa bu kısım tam da size göre diyebiliriz.

Bitmoji Merch Nedir?

Bitmoji merch bitmoji merkezli bir yeniliktir. Bu yenilik sayesinde kullanıcılar bardak , telefon kılıfı yada tişört şeklinde ürünler tasarlayabilecek. Üstelik bu tasarıları isteyen kullanıcılar satın da alabiliyor. Bu yeni özellik 15 kasımdan buyana hizmete sunulmuş durumda. Ancak ilk başlangıç noktasında Amerika da iphone sahiplerince kullanılabildiği bildiriliyor. Yani ülkemizde henüz kullanmak mümkün değil. Bu durum ilerleyen süreçlerde değişecektir.

Snapchat Arkadaşlık profillerinin ana amacı kullanıcıları çeşitli yenilikler ile birlikte tutmaya çalışmaktır. Bakalım bu amaçlarında başarılı olabilecekler mi? Bunu ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*