Seo Çalışması Ve Çeşitleri

Seo Çalışması Ve Çeşitlerikend Market
Seo Çalışması Ve Çeşitlerikend Market

                            

Web sitenize Seo çalışmalarını uygulayabilmek için temel Seo bilgilerini bilmeniz gerekir. Şimdiye kadarki yazılarımızda sizlere seonun en temel bilgilerini aktarmaya çalıştık.  Seo için arama motorlarının nasıl çalıştığından bahsettik.  Sıradaki yazılarımızda hangi Seo tekniklerinin hangi platformlarda nasıl uygulanacağı siz değerli ziyaretçilerimize anlatmaya çalışacağız.

Seo konusunda birçok yanlış anlaşılma vardır.  Birçok kişi anahtar kelimeden yükselmesine Seo olduğunu düşünür.  Ancak bu kavram sadece anahtar kelimede yükselmek değildir.  Birçok karmaşık yapıyı bir arada uygun bir strateji ile uygulayarak bir çeşit pazarlama yapmak Seo olarak düşünülebilir.

Yaptığınız bu strateji sayesinde hit sayısını arttırabilir, sitemize bol ziyaretçi çekebilir, sitenizin içeriğini güçlendirebilirsiniz.

Anahtar kelimenizde ilk sıralarda olmak Sizin için ilk aşama olmalıdır.  Ziyaretçi sitenize girdiğinde istediğini bulamazsa sitenizden ayrılır.  Buda sizin için bir basari oluşturmaz.

Seo çalışmaları sabitliyi yani stabil olmayı kabul etmez. Sürekli çalışmayı gerektirir. Her geçen gün kendinizi geliştirmelisiniz.

Haberleri Google’dan takip edin. Derin analizler yapın ve değişiklik olduğunda not alın.  Gerçekleşen değişiklikleler göre pozisyon almak Seo için çok önemlidir.

Google tarafından yapılan açıklamaları takip etmelisiniz. Zaman zaman politikalarında değişiklikler gerçeklerlesmekte. Açıklamalar karşısında sizlerde pozisyonlarınızı bu doğrultuda almalısınız.

Bu bilgileri aktardıktan sonra yavaş yavaş Seo çalışmalarına geçelim.  Seo çalışmaları site içi v3 site dışı olmak üzere 2 ye ayrılır.  Site içerisinde yapılan çalışmaya on page Seo, site dışında yapılan çalışmaya off page Seo denir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*