Samsung Galaxy Note 9’un En İyi Özellikleri

samsung note 9
samsung note 9

 

 

 

 

 

Samsung Galaxy Note 9 her ne kadar tasarım olarak Note 8’e benzese de çok farklı özellikler ve önemli değişiklikler ile yeni bir Note modeli olarak karşımıza çıkıyor. Note 8’de görülen cihazın aşırı ısınması, depolamanın yetersizliği ve donma gibi problemler yeni Note modeliyle tarihe karışmış gibi görünüyor. Lansmanıyla birlikte tüm dikkatleri üzerine çekene ve rekabeti üste taşıyan Samsung Galaxy Note 9’un en güçlü ve en iyi özellikleri ise başlıca şöyledir;

 

 

 

Güçlü Batarya İle Tüm Gün Tam Performans

samsung note 9
samsung note 9

 

 

Samsung Note 9’da 4000 mAh kapasite batarya ile yoğun kullanımda dahi rahatlıkla tam gün çalışabilen bir telefon olduğunu kanıtlıyor. Güç tasarruf moduna almadan kullanıcıların batarya sorununa çözüm üreten Samsung Galaxy Note 9 ile daha önceki Note modellerinde karşılaşılan batarya sorunu da çözülmüş görünüyor.

 

 

Daha Fazla Depolama Alanı Daha Çok Dosya

 

samsung note 9
samsung note 9

 

Note 9, depolama açısından iki farklı versiyonu sunarken 6GB RAM’li 128GB modeli ile 8GB RAM’li 512GB model çeşitleri ile ülkemizde satışa sunuluyor. Ayrıca 512GB microSD kart desteği ile arttırılabilen hafıza özelliği ile daha fazla depolama alanı açan Note 9, kullanıcılarına geniş bir arşiv oluşturma seçeneği ile sunulmuş oluyor.

 

 

 

Akıllı Kamera İle Kötü Fotoğraflara Elveda

 

 

 

Samsung Galaxy Note 9 ile yapay zeka destekli kamerası oldukça farklı özellikler getiriyor. Flaw detection özelliği ile kusurları tespit eden telefonda gözlerin kapalı çıkması ya da elin titremesi gibi fotoğrafın kalitesini bozan şeyleri tespit ederek otomatik düzeltmeyi mümkün kılıyor.

 

 

 

Akıllı S-Pen İle Farklı Deneyimler

 

 

 

Samsung Note serisinin en dikkat çeken özelliği olan S-Pen ile Note 9 S-Pen’i Bluetooth bağlantısı ile çalışıyor. Üstündeki tuş ile bazı işlevleri gerçekleştirmek kolaylaşırken sunumda slaytları değiştirme, video izlerken durdurma ya da telefonda bazı işlemleri bu tuş ile yapmak S-Pen ile gerçekten de zevkli ve kolay oluyor. 40 saniye şarj ile yaklaşık 30 dakika kullanılan S-Pen ile farklı deneyimleri yaşamanın ve kullanım kolaylığını keşfetmenin ayrıcalığını yaşamak için ayrıca da bu kalemi satın almanız mümkündür.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*