Pixel Oyun Keyfi: Beat Cop

oyun
oyun

 

 

30 Mart 2017 tarihinde 11bit Studios tarafından yayınlanan Beat Cop, size düşük grafiklerle çok eğlenceli bir oyun sunuyor. Oyunu Microsoft Windows, Nintendo Switch, Linux, Mac OS platformlarında oynamanız mümkün. Steam üzerindeki fiyatı 24 liradır, tek oyunculu bir oyundur. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Oldukça keyifli ve sürükleyici bir oyun.

 

Oyunda bir polis memurusunuz, size verilen çeşitli görevlerle uğraşırken yanı sıra başınıza gelen beladan kurtulmaya ve karınızın nafakasını çeşitli zaman dilimlerinde ödemeye çalışıyorsunuz. Oyunda kötü polis olarak İtalyan mafyası ve siyahilere yardım da edebilirsiniz veya tam tersini yapabilirsiniz. Benim önerim; iki tarafla da orta derecede anlaşıp halkın yanında olmanız. Çünkü olaylar siz farkına varmadan sarpa sarabiliyor. Oyunda klasik olarak günlük görevlerimiz var; bu günlük görevler araba çektirtmekle ilgili. Oyunda zaman zaman apartmanlara girebiliyorsunuz, tabi apartman içini size göstermiyor fakat dükkan içlerini görmeniz mümkün. Basit görünümlü olmasına rağmen, bazen ardı ardına gelen durumlar sebebiyle oyun sizi zora da çekebiliyor. Hatta bazen size verilen küçük olayları görmezden gelmeniz gerekiyor veya kaçırabiliyorsunuz; oldukça yoğun günler geçiriyorsunuz çünkü.

 

Oyun verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor, pixel oyun sevenler bir kenara, oyunun senaryosuna gerçekten değiyor. Şimdiden bu oyunu deneyecekler için iyi eğlenceler dilerim. Günlerinizin oyunsuz geçmemesi dileğiyle

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*