Kasım Ayı İçin PlayStation Plus Üyelerine Özel Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

ps4
ps4

 

 

2018 Kasım ayı için PlayStation Plus üyelerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği oyunlar duyuruldu.Sony İnteractive Entertainment şirketinin bedava olarak açıkladığı oyunları sizlere yazımızda anlatıyoruz.

 

Sony Interactive Entertainment,PlayStation Plus üyelik sahibi olanlara online multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyun oynama ve bunun gibi birçok hizmet sunmaktadır. Bu yıl da Kasım ayı için kendi üyelerine özel oyunları ücretsiz olarak oynama imkânı sağlamaktadır.

 

Elde edilen son verilere göre Playstation Plus üyeleri 31,5 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış durumdadır.Playstation 4 sahipleri 6 kasım itibariyle şu oyunları oynayabilecek:

 

 Bulletstorm:Full Clip Edition(PS4)

 

İlk olarak 22 Şubat 2011 tarihinde piyasada var olan oyun Cliff Bleszinski ve Adrian Chmielarz tarafından tasarlanmıştır. Daha sonra Full Clip Edition formatıyla geliştirilip 7 Nisan 2017 yılında tekrar piyasaya sürülmüştür. Oyunun hikâyesinde Grayson Hunt terk edilmiş bir gezegene tekrardan ayak basmak zorunda kalır. Hayatta kalmak ya da intikam almak için zorlu bir mücadelenin içine girecektir. Grayson sürgüne gönderilmiş suikastçı grubu Dead Echo’nun üyesidir ve tek gayesi intikam almaktır.

 

Bulletstorm tek oyunculu ya da 12 yardımcılı multiplayer oyunculu harita ile düşmanları çıkan mücadelede ustaca öldürebilirsiniz.Bulletstorm en yaratıcı şekilde öldürmeniz için “skiilshot”özelliğine sahip bir oyundur.

ps4
ps4

 Yakuza KİWAMİ (PS4)

 

10 yıl öncesinde yakın arkadaşını suç örgütlerinin elinden kurtarmayı başaramayan Kazuma Kiryu,yakuza ailesinden kovulup hapse düşmüştür fakat dışarısı hiç de bıraktığı gibi değildir.Tojo Clan’ın kasasından çalınan 10 milyon yen’in nasıl çalındığını bulmak için gizemli bir kız ile birlikte kendini esrarengiz bir olayın ortasında bulur.Yakuza Kiwami olay çözmeyi seven oyun delilerinin tam da aradığı bir oyundur.

 

Yukarıda açıkladığımız iki oyunu Playstation Plus üyeleri üyelikleri devam ederken Kasım ayında bunları ücretsiz oynayabilecek. Ayrıca PS 3 sahipleri için Jackbox Party Pack 2 ve Arkedo serilerini,Ps Vita sahipleri ise Burly Men At Sea ve Roundabout oyunlarını ücretsiz olark indirip oynayabileceklerini de burada oyun severlere hatırlatmış olalım.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*