İç Giyimde Jartiyer Modası

jartiyer

 

 Jartiyer Çeşitleri

İç giyimde son derece şık ve çekici görünen jartiyer çeşitleri kadınların hala ilgisini çekiyor. Gelinler gelinlikleri bu ürünlerle tamamlıyor.

 

Son derece şık ve etkileyici ürünlerden olan jartiyer aslında seksi olan jartiyer çorabını tutmaya yarayan bir aparat. Yüzyıllardır kullanılan bu ürünler, şimdiki gibi ince ve dantelli çoraplar yokken yün çorapları tutmaya yarıyordu. Şimdilerde ise abiye kıyafetler ve gelinliklerin altında giyilen ürünler iç çamaşırı olarak kullanılmalarının dışında herhangi bir kullanıma sahip değiller. Yerini külotlu çorap alsa da jartiyer çorabı hala fantazi iç giyimin önemli bir parçasıdır. Jartiyerlerin birçok farklı kombinleri vardır. Bu kombinler sayesinde farklı beğenilere hitap eden ürünler ortaya çıkarmak mümkün olmaktadır.

 

Erkeklerin silahlarını ve çoraplarını tutması için de kullanılan bu ürünlerde tercih edilen kalite seçenekleri herkese göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden jartiyerin günümüzdeki kullanımı dikkate alınmalı ve kadınların tercih ettiği bir ürün olduğu bilinmelidir.

 

Saten Jartiyer

 

Büstiyer kullanılarak yapılan saten jartiyer çeşitleri, genelde fantazi iç giyim için tercih edilir. Saten jartiyer ürünleri kullanan birçok kişi, fantazi iç giyim tercih ettiğinde başarıya ulaşmıştır. Gelinler için önemli olan balayı sürecinde ihtiyaç duyulan iç giyim alışverişinde jartiyerli takımlar tercih edilir. Bu takımların değişik modelleri ve renkleri dikkat çekse de özellikle siyah ve kırmızı en sık alışveriş yapılan modeller arasındadır. Saten gibi ipekten üretilen pahalı ürünler de vardır. Bunlar genelde sınırlı sayıda üretildiği ve maliyeti yüksek olduğu için nadir bulunur. Ama ünlü iç çamaşırı markalarında ipek ürünler bulmak mümkün olmaktadır.

 

Dantel Jartiyer

 

Dantel jartiyer modelleri en beğenilen ürünler arasındadır. Büstiyer ya da sütyenle kombinlenen bu ürünleri kullanırken oldukça çekici görünebilirsiniz. Kilolu olanlar için yüksek bel ürünler, zayıf olanlar için büstiyerli modeller çok sık tercih edilir. Renk seçenekleri ise günümüzde son derece artış göstermiştir. Büyük bir model ve renk çeşitliliği arasından seçeceğiniz birçok üründe dantel detayını görebilirsiniz. Bu detaylar çamaşırı şık ve seksi göstermektedir. Özellikle iç giyim tercihinizde kullanacağınız ürünlerin dantel olmasını istiyorsanız cildinizi tahriş etmeyecek kaliteli kumaşları seçebilirsiniz.

 

Klasik Jartiyer

 

Klasik jartiyer ürünleri, sade ve süssüz olan modelleriyle fantazi iç giyim alışverişi yapanları bu https://www.miraykaya.com/jartiyer link ilgilisini çekecektir. Bu ürünlerin amacı çorabın düşmesini önlemek olduğu için sorunsuz biçimde kullanılabilir. Ancak bazı ürünler daha dayanıklı olması açısından silikonlu üretilebilir. Gene de belirli bir süre sonra ürünlerin kullanılabilirliği azalarak sorun yaratır. kayan çorapların yeniden tutturulması kolay değildir. Özellikle terleyen biriyseniz sürekli kayacak ve belirli bir zaman sonrası kullanılmaz hale gelecektir.

 

Fantazi iç giyim tercihi olarak tercih edeceğiniz çok sayıda ürün vardır. Bunlar arasında jartiyerin dahil olmadığı birçok set olsa da jartiyer çorabı ve jartiyer aksesuarının olduğu modeller çok daha önemlidir.

Bir cevap yazın