Huawei Mate 20 Pro sağlamlığıyla dikkat çekiyor!

huwai
huwai

 

 

Huawei Mate 20 Pro, Türkiye’ de satışa sunulmuştur. Cihazın en çok konuşulan özelliği sağlamlığı ve suya dayanıklı olmasıdır. Üretiminde güçlü yapışkanlar kullanımından dolayı darbelerden çabuk etkilenmemesine dikkat çekilmiştir. Bu telefonun sağlam olması adından bahsettiği kadar arıza durumunda tamirinin de diğer cihazlara göre oldukça zor olmasından da sık sık bahsedilmektedir. Huawei Mate 20 Pro ayrıca çift hoparlör özelliğine sahip olduğundan ses seviyesi de oldukça fazla bir üründür.

 

Huawei Mate 20 Pro ayrıca kablosuz şarj özelliğine sahip bir cihazdır. Bu cihazın parmak izi okuma özelliği de bulunmaktadır. Ancak Huwaei firmasının diğer üretimlerine göre farkı parmak izi okuma alanının telefonun arkasında olmasıdır. Cihazın yine en çok konuşulan ve dikkat çeken özelliği diğer ürünlere oranla çok hızlı ekran kilidi açma özelliğinin bulunmasıdır.

 

 

 

Huawei Mate 20 Pro Kamera Özellikleri

 

Cihazın kemara çözünürlüğüde oldukça yüksektir. 3 ayrı kamera bulunmakta olup ana kameranın 40 megapiksel çözünürlük kalitesi bulunmaktadır. Bu da bir cep telefonu için olduykça yüksek bir kalitedir. 2. kameranın çözünürlük seviyesi 20 megapiksel iken diğer kamera da 8 megapiksel çöznürlüğe sahiptir.

 

Bu cihazın kamera lensi sayesinde geniş açılı fotoğraflar rahatlıkla çekilebilmektedir. Fotoğraf yakınlaştırma işlemlerinin de fotoğrafın orjinal kalitesinin bozulmadan yapılabildiği görülmektedir. Profesyonel bir fotoğraf makinesinde bulunan özelliklerin çoğu bu cihazda da bulunmaktadır. Ürünün satışı Türkiye’ de başlamış olup Gece mavisi, alacakaranlık ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile satışa başlanmıştır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*