Hayatımızın Parçası Haline Gelen Uygulama ve Oyunlar Nelerdir?

Hayatımızın Parçası Haline Gelen Uygulama ve Oyunlar Nelerdir
Hayatımızın Parçası Haline Gelen Uygulama ve Oyunlar Nelerdir

Mobil ya da masaüstü bilgisayarlar artık hayatımızın her yerinde kullanılmakta. Onlarsız bir hayat kimse düşünemiyor. Günümüzde nereye giderseniz gidin cep telefonu olmayan yok gibi. Hatta pek çok kişi birden fazla akıllı telefona sahip durumdadır. Akıllı telefonlar ya da bilgisayarların bu denli yaygınlaşmasının başlıca nedenleri arasında insanların istedikleri uygulamaları ya da programları ücretsiz olarak indirmesi, ve bu uygulamalar ile hayatlarına benzersiz renkler katması neden olarak gösterilebilir. İnternet üzerinden program ve uygulama indirebileceğiniz sitelerden bir tanesi de Programtr.net sitesidir. Sitede pek çok uygulama sizlere ücretsiz sunuluyor. Ayrıca uygulamalarla ilgili fikir sahibi olabilmeniz için açıklamalarda mevcut.

 

Programtr.net sitesi üzerinden ayrıca güncel olarak teknoloji haberlerine ulaşmanız mümkün görünüyor. Haberler ve sitede yayınlanan eğitim amaçlı videolar ile kendinizi geliştirebilmeniz mümkün.

 

Site hem mobil hem de masaüstü cihazlar için hazırlanmış oyunlara sahip. Bu oyunlara ulaşmak isterseniz oyun indir bölümünü kullanabilirsiniz. Oyun oynamak ve eğlenceli vakit geçirmek artık sadece çocukların değil genç ve orta yaşlı neslin de ilgisini çekmekte. Yeni çıkan pek çok görsel özelliği yüksek oyun herkesin dikkatini çekiyor. Dolayısıyla eskiden düşünülen çocuk oyunları kategorileri artık yetişkinlerinde uğrak yeri olmuş durumda. Bu oyunlara bir örnek vermek gerekirse dünyada şuan nam salmış ve 7 den 70’e herkesçe beğenilen Pugb oyunu gösterilebilir. Oyun hem masaüstü hem de mobil versiyonlarda rahatlıkla oynanabiliyor. Dolayısıyla oyuna ulaşmak çok kolay. Yanınızda bile taşıyabiliyorsunuz. Buda oyunu cazip hale getiriyor.

 

İnternet üzerinden vakit geçirilen bir diğer sosyal medya aracı Youtube’dir. Kurulduğu günden buyana giderek büyüyen ve ilerlemesine hız kesmeden devam eden bu sosyal medya sayesinde youtube videolarını izleyerek vakit geçirebiliyorsunuz. Hatta youtube video indir yöntemiyle mobilini zede kaydediliyorsunuz beğendiğiniz videoları.

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*