Football Manager 2019 İnceleme

futbol
futbol

Football Manager 2019 oyunu hem oyun severler hem de futbol tutkunları için yıllardır sevilen oyun serisinin en son sürümü olarak bekleyenleri memnun ediyor. Football Manager serisinde alışıla gelmiş biçimde ana menüde 4 farklı mod yer alırken öncelikle Kariyer, Fantezi Draftı, Online Kariyer ve Bir Kulüp Yarat modları ile oyun severlere farklı modlarda oyu heyecanı sunuluyor.

Kariyer modu Football Manager 2019 oyununda çok tercih edilen bir mod olurken oyuncuların takımını seçerek kariyerine yön vermesi ile devam ediyor. Fantezi Draftı modunda çevrim içi olarak bir takım seçtikten sonra arkadaşlarınıza karşı oynamanız mümkün oluyor. Online Kariyer modunda ise çevrim içi bir oyun açıp arkadaşlarınızı oyuna davet ettikten sonra farklı oyun heyecanlarını görebiliyorsunuz. Son mod olarak Bir Kulüp Yarat moduyla da sıfırdan kendi takımınızı yaratarak yarışa katılıyorsunuz. Football Manager 2019 oyunu Kariyer modunda menajerlik tarzınızı dahi manuel olarak seçebiliyorsunuz. Antrenman uzmanlığı ya da

Taktisyenlik gibi farklı seçeneklerden tercih yapabilirsiniz. Football Manager 2019 simülasyon oyunu olsa da arayüzünde detaylı olarak oyunları izleme ve takımınızı takip etme oldukça kolay bir şekilde yer alıyor. Geniş sekme seçenekleri ve menüleriyle birlikte Türkçe dil desteğini buluşturan oyunda eski sürümlerden farklı olarak pek çok yenilikte sunuluyor. 11 farklı bölümde 40’tan daha fazla antrenman seçeneği bu yeni sürüde bulunurken takımınıza özel bir çizelge hazırlayarak takımınızı sizin istediğiniz şekilde yönlendirebiliyorsunuz. Ayrıca en çok kullanılan oyun ve oyuncu taktiklerini taklit etme şansı ile birlikte oyun esnasında kişiselleştirilmiş hamleler ile oyuncularınıza yön verebiliyorsunuz.

 

 

 

Yapay zekanın da düşünüldüğü Football Manager 2019 oyununda Sosyal Ağ özelliği de ilgi çeken bir yeniliktir. Gelen Kutusu gibi sekmeler ile anlık şekilde sosyal ağı kullanabildiğiniz bir oyun teması ile entegre bir platform sunulmuş oluyor. Oyun ve oyunculara yönelik detaylı raporların verildiği arayüz seçenekleri, yapay zeka ile desteklenen simülatif bir oyun ve futbol ile ilgili her detayın düşünüldüğü Football Manager 2019 oyunu tüm oyun severlerin ilgisini çekecek bir sürüm ile piyasada yerini almaktadır. Farklı oyun konsollarına yönelik tasarlanan seçenekleri ile yoğun bir şekilde tercih edilen oyunda sunulan yenilik ve derinlikler de ilgiyi arttırmayı başarıyor.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*