En Trend Pantolon Modelleri

pantolon

Trend Pantolon Modelleri

 

Dolaplarımızdan eksik etmediğimiz, günlük yaşamda en çok kullandığımız parçalardan biri şüphesiz ki pantolon modelleridir. Öyle ki, birbirinden farklı kesim tarzında sahip olan bu parçalar ile zaman zaman spor bir tarz yaratabileceğiniz gibi, zaman zaman da klasik ve şık bir kadın olabilirsiniz. Özellikle de kadın pantolon modelleri denildiğinde akıllara gelen ilk ve en önemli parça jeanlerdir. Kot pantolonların bilinen en önemli özelliği oldukça rahat olmaları ve de tercih edilen bluz, gömlek ya da tişört modellerine göre tarz yaratıyor olmasıdır. Sade ve şık bir bluz ile kombinlediğiniz kotlarınız ile spor şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Klasik gömlek ve de topuklu ayakkabılarınız ile kombinlediğiniz kotlarınız ile de klasik ve alımlı bir kadın görünüşüne sahip olabilirsiniz.

2019 yılının moda anlayışına bakıldığı zaman özellikle de kış aylarında kargo pantolonların bir hayli trend olduğu görülecektir. Kargo pantolonlar genellikle spor tarz sevenler için ideal bir seçenektir. Klasik giyim ürünleri ile kullanılması doğru olmayan kargo pantolonların, birbirinden renkli ve rahat spor ayakkabılar ile son derece rahat kullanabilirsiniz. 2019 yılında en çok tercih edilecek olan diğer kesim ise şalvar pantolonlardır. Öyle ki şalvar tarzı pantolonların genellikle bohem tarzdan hoşlanan kadınların tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Aynı zamanda salaş bir tarz yaratmayı sevenler için de en iyi seçeneklerdendir. Geçtiğimiz senelerde kullanmış olduğumuz şalvar kesim pantolonları, ilerleyen günlerde de sıkça göreceğiz.

Pantolon modasının yanı sıra kadınların tulum gibi ürünleri de severek kullandıklarını söyleyebiliriz. Tulumlu pantolonlar, zarif ve şık görünüm yaratırlar. Peki 2019 yılında dolaplarımızda yer alan pantolonların renkleri nasıl olacak? Bu senenin trend renkleri nelerdir? Aslına bakıldığında geçtiğimiz senelerde kullanılan renkler bu sene hiç bir şekilde kullanılmayacaktır. Çünkü 2019 yılında daha çok saks mavilerinden tutunda, mint yeşillerine kadar canlı renklerin sezonun trendlerine ışık tutacağını söyleyebiliriz. Bu renklerin yanı sıra ise kadın pantolon modellerinden kahverenginin her bir tonunu, siyahı ve de beyaz renkleri de kullanacağız. Her sene olduğu gibi bu sene de dar paçalı pantolonların ön plana çıkması da kaçınılmaz olacaktır.

Daha detaylı bilgi için: https://www.badebutik.com

Bir cevap yazın