En İyi Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

En İyi Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri (1)

 

Sevgilinize en güzel hediyeniz sevginiz, aşkınızdır. Bu, hediyenin soyut yani manevi yanıdır. Ona somut bir hediye almak isterseniz bu daha kolaydır. Sevgililer günü de yaklaşmışken ona güzel ve özel hediye alarak duygularınızı somut bir şeye dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz de daha sıradışı hediyeler seçerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Sevgililer günü hediyeleri seçiminizde öncelikli olarak hediye türüne karar vermeniz, sizin işinizi kolaylaştıracaktır. HediyeRengi’nde birçok sevgililer günü hediye fikirleri edinebilirsiniz.

Sizin Kadar Olmasa Da Sevgililer Günü İçin Romantik Hediyeler

Sevgililer gününün ambiyansına en uygun hediyeler romantik hediyelerdir. Bu romantik hediyeler için klasik hediye türlerinin farklı versiyonlarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz kendi emeğinizi de içeren hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Pelüş ayılar modası hiç geçmeyecek ve geçmesine de izin verilmeyecek bir hediye. Ama devasa boyutta bir pelüş ayı almadıktan sonra lütfen sadece pelüş ayı alıp hediye olarak vermeyin. Biraz daha ayrıntılarla bezenmiş pelüş ayılı paketler, sevgililer günü hediyeleri olarak verilmek için çok daha uygundur. Yanında güzel çikolatalar hatta aşkınız gibi solmayacak bir gül hediyeyi pelüş ayılıktan çıkarıp romantik bir hediyeye dönüştürecektir.

Kar küresinin insanda uyandırdığı en baskın his huzurdur. Seçeceğiniz boyutlarda aşk temalı bir kar küresi ile ikinizin yarattığı huzuru bir kar küresine sığdırarak verebilirsiniz.

Kendin yap albüm satın alarak aşkınızın evrelerini fotoğraflarla göz önüne serebilirsiniz. Bu albüme bakarak gülümseyebilir, en güzel ve özel günlerinizi hatırlayabilirsiniz.

En Göz Kamaştıran Aksesuar Hediyeleri

Aksesuar kullanımı kadınlarda daha yaygın olsa da erkekler de aksesuar kullanırlar. Tabi ikisinin de ortak kullandığı aksesuarlar olsa da farklar yadsınamayacak kadar fazladır. Kadınlar; kolye, küpe, çanta, cüzdan, bileklik, yüzük gibi aksesuarları daha yoğun kullanırken erkekler genel olarak; saat, cüzdan, kol düğmesi gibi aksesuarları kullanmaları daha sık karşılan bir durumdur.

Erkeklerin en çok görünün aksesuarlarından biri olan kol saati, hediye seçeneği fazla olan bir aksesuardır. Şık, spor, klasik saatler ve bir sürü renk, model seçeneği ile sevgilinize en uygun kol saatini bulabilirsiniz. Eğer kadın sevgilinize bir kol saati alacaksanız çok fazla çeşit olması lehinize değil de aleyhinize de olabilir. Dikkatli olmakta yarar var.

Cüzdan, herkesin kullandığı yaygın aksesuarlardandır. Bir de isme özel olması eklenince kullanmak daha da keyifli olabilir.

Çanta genellikle kadınların önemli aksesuarları olarak görünse de erkekler de sık kullanır. Sadece kadınlar için olan çantadaki ürün çeşitliliği erkek çantalarında yoktur. Ama sevgilinizin tarzına uygun bir çanta alabilir, yükünü azaltabilirsiniz.

Kolye, kadınların boynunu süsleyen bir aksesuardır. Sevgililer günü hediye fikirleri olarak isme özel bir kolye alıp sizin ve sevgilinizin ismini yazdırabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın