Çadır Kiralama

Çadır Kiralama
Çadır Kiralama

 

Outdooraktivilerinde ve açık hava etkinliklerinizde kar, yağmur, rüzgar, soğuk ve sıcak gibi olumsuz hava koşullarından korunabilmek için çadır kurulumu oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Çadır kurulumu, hem sizi hem davetlilerinizi kötü hava koşullarından koruyacak, hem de sizin markanızın kalitesini belli edecektir. Bir çok firma olduğu gibi her türlü organizasyonlarınıza uygun çadır kiralama hizmeti çadır temin hizmeti bulmanız kolaydır. Etkinliklerde ve organizasyonlar en çok tercih edilen genellikle kurulumu kolay olan 3 çeşit çadır modeli bulunmaktadır. 4 metre x 4 metre gazebo çadırlar, 3 metre x 3 metre ahtapot çadırlar ve örümcek çadırlar tercih ediliyor ve ya 15 metre ölçüsünde olan profesyonel lüks çadırlar tercih edilmektedir.

4m x 4m Gazebo Çadırlar; 4 metre yüksek ve 4 metre genişliği olan kare çadırlardır. Profil malzemelerden oluşmaktadır. İskeletiyle beraber 21 parça ile kolay kurulumu mümkündür. Farklı renk seçenekleri ve desenleriyle hizmet verilmektedir. Panayırlarda, şenlik organizasyonlarında ve piknik gibi eğlence organizasyonlarında genellikle tercih edilmektedir.

3m x 3m Ahtapot Çadır Yada Örümcek Çadır;3 Metre yükseklik ve 3 metre genişliğe sahip olan çadır modelidir. 4m x 4m çadırlardan farkı ise portatif ve kolay taşınabilir olmasıdır. Kolaylıkla açılır ve kapanırlar. Aynı zamanda kolaylıkla taşımanız mümkündür. 4m x 4m çadırlar olumsuz hava koşullarına daha dayanıklıdır. Bunun sebebi ise zemine sabitlenmesinden dolayıdır. 3m x 3m çadırlar, aktivite alanları sürekli olarak değişim gösteren organizasyonlarda genellikle tercih edilmektedir. Görünümünden dolayı ve kurulum tarzından dolayı örümcek ve ya ahtapot çadır olarak adlandırılmıştır.

15 m Profesyonel Lüks Çadırlar;15 metre uzunluğunda olan çadır modelidir. Genellikle profesyonel organizasyonlarda kullanılmak için hazırlanmıştır. Fuar ve tanıtım gibi organizasyonlar için kiralama işlemi mümkündür.

Çadır Kiralama Hizmeti Genellikle Hangi Alanlarda Tercih Edilir?

  • Piknik organizasyonları,
  • Doğum günü partileri ve organizasyonları,
  • Tanıtım aktiviteleri,
  • Fuar aktiviteleri,
  • Kokteyl organizasyonları,
  • Açılış organizasyonları,
  • Festival organizasyonları,
  • Şenlik organizasyonları.

Genel olarak her türlü organizasyonlarda kullanımı kolay olarak çadır kiralama hizmetinden yararlanmanız mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*