Beyaz Eşyalar için Hangi Yetkili Servislere Ulaşılabilir?

beyaz eşya (
beyaz eşya (

 

Ariston markası bilindiği gibi 1930 yıllarında Aristide Merloni isimli bir şahıs tarafından İtalya’nın Marche bölgesinde kurulmuştur. Firmanın ilk kurulduğu yıllardaki ismi Industrie Merloni’dir. İlk ürettim yaptıkları alan ise ağırlık ölçümü yapmaya yarayan cihazlardır. Geçmişten günümüze kadar Ariston markasında çok büyük teknolojik gelişim ve de değişimlerin yaşanmasıyla birlikte ise üretilen ürün miktarında da önemli bir artış gözlemlenmeye başlamıştır. Öyle ki ağırlık ölçüm cihazlarının yanı sıra artık yoğuşmalı kombiler, hermetik kombiler, elektrikli termosifonlar, klimalar, ısı pompalı termosifonlar, duvar tipli yoğuşmalı kazanlar, yer tipinde yoğuşmalı yüksek kapasiteye sahip kazanlar, solar sistemler, ısı pompaları, oda termostatları ve boylerlere ek olarak Hotpoint güvencesi ile de buzdolabı, çamaşır makinesi ve de bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların üretiminde de aktif hale gelmişlerdir. Ürünlerin bozulması ya da arızalanması durumunda ilk başvurulması gereken mekanlar arasında Kayışdağı Ariston Servisi bulunur.

Üstelik sadece Kayışdağı yetkili servisi olarak değil, dünyanın dört bir yanında da hizmetlerine aktif olarak devam eder. Beyaz eşya servisi denildiği zaman akıllara birbirinden farklı hizmet standartları gelmektedir. Peki, beyaz eşya yetkili servislerini seçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Merak edenler için işte detaylar…  Öncelikle her firmanın kendi yetkili servisini tercih edilmesi en önemli konulardan biri olarak biliniyor. Çünkü Ariston ya da herhangi bir firma kendi üreterek, piyasaya sürmüş olduğu ürünlerinin teknolojik özelliklerinden çok daha iyi anlamaktadırlar. Bu nedenle de firma seçerken Suadiye Ariston Servisi gibi firmaların tercih ediliyor olması son derece önemlidir.

Gerek Suadiye olsun gerekse başka bir firma olsun, İstanbul merkezli her türlü yetkili servisin içerisinde birbirinden profesyonel kişilerin çalıştıklarını da unutmamak gerekiyor. Sadece beyaz eşya servisinde değil, aynı zamanda diğer tüm teknolojik cihazların tamir ve onarım sürecinde de birbirinden deneyimli ustalarla çalışmak çok önemlidir. Ancak bu şekilde istediğimiz verimi elde ederek, bir sürü para saymış olduğumuz beyaz eşyalarımızı çok uzun süreler boyunca kullanabiliriz. İstanbul içerisinde yer alan Erenköy Ariston Servisi de yaptığı işlerle ön plana çıkmayı başarmış firmalar arasında bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*