Abiye Elbise Modellerinde Kış Trendi!

abiye kış

 

Özel günlerimizin vazgeçilmez parçalarından biri olarak bilinen abiye elbiseler, her sezon farklı renk ve motifleri ile hayatımıza güzellik katıyor. Özellikle de moda düşkünü olan kadınların, 2019 abiye modelleri konusunda çok şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Çünkü bu sene dökümlü ve payetli elbise modellerini bir kenar bırakacak, doğallığın en saf halini üzerimize taşıyacağız. Peki bu sene hangi tarz abiye elbise modelleri moda olacak? Abiye elbise seçerken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Öncelikle abiye elbise seçerken beden ve elbisenin birbiri ile tam olarak uyumlu olması şarttır. Aksi takdirde bedeninize çok büyük duran elbiseler ya da çok dar elbiseler modernlikten uzaklaşmanıza neden olacaktır.

2019 yılı abiye elbise modellerinde ise genellikle, vücudu saran kumaşlardan yapılmış elbiseler ön planda olacakken, zaman zaman da bol duruşlu kesimlerin tercih edildiğini göreceğiz. Leopar desenli kumaşlardan yapılan elbiselerde ise dökümlü kesimler moda olacak. Kişiler elbiseleri hangi etkinlikte kullanacaklarsa buna göre seçim yapmaları şarttır. Mesela kısa abiye elbiseler, yakınlarımızın düğün, nişan ya da kına organizasyonları için ideal olacakken, uzun balık elbiseler daha çok nezih organizasyonlara katılım sağlanacaksa kullanılır. Etekleri kabarık abiye modelleri ise özel günlerimiz için çok daha ideal. Yani kendi düğünümüz, nişanımız ya da kınamız varsa etekleri kabarık abiye modellerini tercih edebiliriz. Ancak sadeliği seviyorsak, uzun dar abiyeler de son derece zarif görünmenizi sağlayacaktır.

Nişan elbiseleri seçerken de yine organizasyon içeriğini göz önünde bulundurmak şarttır. Özellikle de kış aylarında gerçekleşecek olan etkinlikler için toprak tonları tercih edilerek tasarlanmış elbiseler tercih edilmelidir.Böylece çok daha modern, alımlı ve de zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Abiye elbise modellerinde kış trendi elbette ki sadece toprak tonlarını kapsamıyor. Bu sene sıkça göreceğimiz sarı tonları da düğün vb. organizasyonlar için en çok tercih edilen renklerden biri olacak. Yani 2019 yılının trendleri arasında nude tonlar bir hayli ön planda. Giyimine ve de moda trendlerine önem gösteren kadınların, bu renk tonlarına göre tercih yapması çok daha doğru olacaktır.

Bir cevap yazın