4G Destekli ve Android İşletim Sistemli Yongnuo YN450 İncelemesi

fotoğraf makinası
fotoğraf makinası

4G Destekli ve Android İşletim Sistemi İle Çalışan Fotoğraf Makinesi; Yongnuo YN450

Kompakt fotoğraf makinelerine gösterilen ilginin azalmaya başladığı şu günlerde telefon kullanıcılarının en büyük avantajı, oldukça yüksek kalitede fotoğraflar çekebilen amiral gemisi telefonların piyasaya sürülüyor olması. Ancak bir fotoğraf makinesi hem android işletim sistemi ile çalışıyor hem de 4G desteği ile çekeceğiniz fotoğrafları zaman kaybetmeden sosyal medya üzerinde paylaşmanıza imkan tanıyorsa, işte o an durumlar değişebilir.

 

 Aynasız Fotoğraf Makinesi Yongnuo YN450 İle Sınır Tanımayan Fotoğraf Keyfi

Birçok kompakt fotoğraf makinesinde görebileceğiniz değiştirebilir lens yuvası ve taktığınız lense göre değişecek olan fotoğraf kalitesi, Yongnuo YN450 için de olağan durumlardan biri. Ancak Yongnuo YN450‘yi diğer fotoğraf makinelerinden ayıran birkaç özellik daha söz konusu. Cihazın arkasında Full HD çözünürlük sunan 5 inçlik bir ekran ilk göze çarpan detay oluyor. Yongnuo YN450 bu kadarıyla kalmıyor ve bünyesinde 4G/3G mobil veri desteği, GPS ve Wi-Fi özelliklerini barındırıyor. Hal böyle olunca, çektiğiniz fotoğrafları anında sosyal medya üzerinden paylaşmanız mümkün hale geliyor.

 Bir Fotoğraf Makinesinden Beklenenin Üzerinde Teknik Donanım

Cihazın 4K 30fps video kaydını desteklediğini belirtmeden geçmemek gerek. Bunun yanı sıra gövde altına saklanmış olan ve 4000 mAh kapasite sunan devasa bir batarya, 3GB RAM kapasitesi ve 32GB dahili depolama alanı göze çarpan özelliklerin arasında yerini alıyor. Cihazın MicroSD kart desteğine sahip olması ise, kullanıcıları için ayrı bir jest olarak görülüyor. Özellikleri bununla bitmeyen Yongnuo YN450, stereo ses kaydı gerektiren anlar için çift hoparlör ve selfie çekimlerine hevesli kullanıcılar için 8MP çözünürlük sunan ön kamerası ile iddiasını taçlandırıyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*